Ara

Mylanguager: Online Çeviri Yaptırmak Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı!

Mylanguager Online Çeviri Hizmetinin Detaylarını Açıklıyoruz !


Sizlere görmüş olduğunuz, büyük hayaller ve vizyonlarla başlattığımız Mylanguager Online Çeviri platformundan bahsetmek istiyorum.
Dil öğrenmenin ve bilmenin, bu kadar önemli olduğu bu çağda, hepimiz elbet bir gün bilmediğimiz bir dil konuşan biri ile karşı karşıya gelmişizdir, ya da herhangi bir iş üzerinde çalıştığımızda, dünyanın başka bir ucunda başka bir dil konuşan biri ile karşılaşıp doğru anlaşamamış olabiliriz. Dil önemlidir, atalarımızın da dediği gibi, “Bir dil bir insandır.” Biz de tam bu deyişi harekete geçirip, dünyanın her yerinde olan ve sizi anlayan, sizin bilmesini istediğiniz dili bilen Mylanguager ile sizleri tanıştırıyoruz.


Freelance olarak istediğiniz sözlü veya yazılı çeviriyi yapacak bu Mylanguager, ismimizde belirttiğimiz gibi, size özel bir Mylanguager. Mylanguager ödevlerinizi, yapmak istediğiniz işlerinizi, bilmediğiniz dili konuşan insanlarla aranızdaki iletişimi kuracak tercümanlar ve çevirmenleri kolay kullanımlı bir platformda ayağınıza getirmektedir.


Mylanguager aynı zamanda Tercüman ve Çevirmenlerin de yararına bir platformdur. Kolay, kısa ve freelance olarak evinizde yapıp para kazanabileceğiniz işleri, herhangi bir çevirmenlik bürosunda çalışma şartı olmadan ayağınıza getirmektedir. Deneyim ve sertifikalarınıza bakmadan üyelik alan bu platform, kullanıcılarının istediği her düzeyde çevirmene iş imkânı sağlamaktadır.
Aslında Mylanguager platformunu tercümanlar olarak hem tercümanlar hem de çeviri yaptırmak isteyenler için kurduk. Amacımız internet üzerinde yazılımcıların kelimesi kelimesine anlamını bozarak çeviren otomatik uygulamaları insanlara zorunlu bırakmamak. Amacımız, kolay, ulaşılabilir ve nitelikli bir çeviriyi en hızlı ve kolay şekilde ayağınıza getirmek.


Mylanguager Online Hızlı Güvenilir Çeviri

7 görüntüleme0 yorum